NİHAYET İSTANBUL’A KAR YAĞDI...

Sanırım İstanbul’a kar en son 2004’de yağdı. O gün bugündür hepimiz kara hasretiz.

Danimarka’da doğup büyümüş biri olarak, her kış kar yağmasına o kadar çok alışmışım ki, burada her kış illa kar yağmayacağını bünye bir türlü kabul edemedi :))
Artık iyice ümidi kesip, bu sene de yağmayacak diye düşünerek evdeki tüm camları kar spreyi ile kapladım. Ekim ayından itibaren camlarımız suni kar ile kaplıydı. Taa ki cumartesi günü çok beklenen kar yağana kadar. Şu an bahçemiz tamamen karlar altında ve muhteşem görünüyor. Nasıl mutluyum anlatamam : )) Hatta daha fazla yağmasını istiyorum!!!
Bu hafta başlığım gördüğünüz gibi spor. Kar yağdı diye spor yapmaktan vazgeçmiyoruz değil mi? :)) Danimarka’da yaşarken karlarla kaplı yollarda hepimiz okula/işe bisikletler ile giderdik. Her zaman ki yürüyüş/bisiklet rotam olan Suadiye-Fenerbahçe‘de, cumartesi günü yine yürüyüşe çıktım. Her taraf karla kaplı ve bir yandan hala kar yağıyordu. Nasıl güzeldi!!! Karın heyecanı ile olsa gerek normalinden daha fazla ve hızlı yürümüşüm :)) Normalde Fenerbahçe’ye yürümem 1 saati buluyor. Bu kez Kızıltoprak’a kadar 45 dk’da yürüdüm. Kızıltoprak’tan Caddebostan’da bulunan M-onep’a gittim ve her zaman ki gibi 15 dk powerplate yaptım.
Ardından M-onep’da vela smooth yaptırdım. Vela smooth sıkı, pürüzsüz ve selülitsiz bir cilt için birebir bir alet. Aynı zamanda inceltiyor da. Yapma Tülin daha ne incelmesi diyenler oluyorsa aranızda :) Hemen söyleyeyim ben daha fazla incelmek için yaptırmıyorum. Tenimi hep sıkı ve pürüzsüz tutmak için, vela smooth’u seçtim. Ama unutmayın ki bu tür işlemleri her zaman spor ile desteklemelisiniz.
Eve tekrar yürüyerek döndüm. Evimize yakın bir noktada karın iyice tadını çıkarmak için tarçınlı çörek yedim, yanında kahve içerek : ))) Eee, 3 saatlik spordan sonra, hakkım öyle değil mi? : ))
90 dk yürüyüş 15 dk power plate (eşittir 1.5 saat) Toplam 3 saat spor, hava şartları ne olursa olsun :)))

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.