GÜNEY AFRİKA YOLCULARININ HAZIRLIKLARI… :))

Gazetelerde okumuşsunuzdur Seray Sever, Aysun Kayacı, Tanem Sivar, Şebnem Dönmez ve benim, Güney Afrika’ya gideceğimizi. Biliyorsunuz maçları TRT yayınlıyor. Bizler de maç öncesi ve devre arası, orada çekilen reklamlar ile ekrana geleceğiz. Ben ve Şebnem Cape Town’da Aysun, Tanem ve Seray ise Johannesburg’de olacak. Ama bir ara hepimiz Cape Town’da toplanıyor olacağız :))) Bu bir araya gelmemizden mutlaka sürpriz fotolar olacaktır :)))
Ama gitmeden dedim ki; hadi kızlar, bavulunuza neler atıyorsunuz TULİSS’e özel yazın :) Kırmadılar ve hemen yazdılar. İşte tek tek hepsinin kendi yazdıkları. Noktasına virgülüne bile dokunmadım :))
Seray Sever; Selam şekerim, çekimlerde hoş görünmek adına bol bol kıyafet, make up ürünlerim, bakım kremlerim veeee bilgisayarımla kitaplarım. Ayrıca fotoğraf makinesi.
Aysun Kayacı; Selam canım iklim münasebetiyle yazlık-kışlık havasız-cıvasız ne varsa kıyafet olarak alıcağım, yeni gözdem i-pad'ımı fotoğraf makinemi Türkiye formamı ve tabii ki savaş boyalarımı yani makyaj malzemelerimiiiiiii :)
Şebnem Dönmez; efenim bendeniz de bol t-shirt, jean, güneşten -varsa- koruyacak bir şapka, topuklu ve düz ayakkabılar, mont falan filan… Çekim için makyaj malzemesi, falan filan...
Tanem Sivar; Tabii ki bir saniye bile yanımdan ayırmayacağım fotoğraf makinem, günlüğüm, i-pod'um, Güney Afrika ile ilgili aldığım kitaplarim, ve iklimini hala saptıramadığım için 4 mevsimlik bir bavul:)
Ben de  kızlar gibi  mutlaka  fotoğraf makinesi, laptop, i-pod, güneş kremleri, çekimler için kombinler ve boş olduğumuz günler için ayrı kombinler. Şu an orada kış ve geceleri 1-2 dereceye düştüğü için mont, polar, trenchcoat yanımda mutlaka olacaktır. Ama gündüzleri 22 derece olduğu için tabii ki bikinilerim de yanımda. Maalesef Türkiye oynamıyor ama olsun, ben de Aysun gibi Türkiye formamı götürüyorum. Artı doğup büyüdüğüm ülke Danimarka, oynadığı için Viking şapkamı da bavula atıyorum : )))

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.