İSTANBUL'DA MODA DOLU 1 HAFTA

Medyadan da takip ettiğiniz üzere İFW 2011 (İstanbul Fashion Week) vardı bu hafta. Dolayısıyla biz modeller için yine bir maraton oldu. Ben İFW'nin ilk günü olan 3 Şubat'ta Zeynep Erdoğan ve 6 Şubat kapanış günü ise önce Özlem Kaya'nın, ardından da Lug Von Siga'nın defilelerine çıktım. Aradaki günlerde ise moda çekimlerine koşturdum : )
Bu arada, geçen sene İFW'yi yazmadığım için, neden bu sene yazmadın diye çok sayıda mailler gelmişti. Telafi etmek için, bu sene ki bülteni daha uzun tuttum :)))

Biliyorsunuz defilelerden önce fitting (kıyafet provası) koşturmalarımız oluyor. Şimdi sizleri de o fitting turlarına çıkarıyorum : )))

Ardından da İFW'nin yapıldığı yer olan Santral İstanbul'da, kulis, provalar, saç ve makyaj kulisi turuna çıkacağız. Ve son olarak podyumdaki sonucu göreceksiniz.

Ah keşke ben de orda olsaydım diye düşündüyseniz, tek yapmanız gereken Aynalı Bonus kartı için hazırladığım Madame Bonus e-dergisini takip etmek. Çünkü defileler için davetiye kazanma şansını yakalayabilirsiniz! Sadece defileler değil bir çok süpriz etkinlikliklerimiz ve hediyelerimiz de oluyor.

Örneğin siz bu bülteni okurken ben Paris'te çekimde olacağım. Paris dönüşü sadece Madame Bonus okurlarına 'sınırlı sayıda' çok özel süpriz hediyelerim olacak...

 

 

Lug Von Siga fitting

Zeynep Erdoğan fitting

Özlem Kaya fitting

Defileden önce biraz atıştırma : )

İFW ilk gün,

3 şubat Makyajım konsepte göre yapılmış kulisteyim (Zeynep Erdoğan defilesi)

Final yürüyüşümüzün provası

 

Özlem Kaya defile öncesi bir prova yapıyoruz. Yanımda Yakup Biçer’i ve sırtı dönük olan Öner Evez'i görüyorsunuz. İFW'deki bir çok defilede onların imzası vardı. İkili sadece Türkiye'nin değil dünyanın sayılı koreografları arasında yer alıyor.

Ve defile anı, çıkmaya hazırım. Özlem Kaya'nin defilesinin açılışını ilk bu kıyafet ile yapıyorum. Gözlerimizde saçlardan yapılmış bantlar var.
Özlem'in defilesi biter bitmez hepimiz saç ve makyaj değişikliği için tekrar kuaför ve makyözlere teslimiz. Çünkü 1 saat sonra Lug Von Siga defilesine çıkacağız.
Saçlarımız yarısına kadar jöleleniyor. O sırada Türkiye'nin en iyi moda editörleri arasında yer alan ve İFW'de bir çok defilenin stylingini yapan Hakan Öztürk gelip hadi Tülin'i kulise almam lazım diyor :))
Lug von siga defilesinin açılışını bu elektirk mavisi, yakası 3 boyutlu palto ile yaptım. Kapanışı ise bu mükkemel kesim siyah palto ile yaptım. Bu palto abiyeleriniz ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Kuyruğundaki pilili şifon detayına dikkat lütfen :)
Özlem Kaya defilesi

Bu elbise bir rüya :) Özlem'in koleksiyonunda inanılmaz parçalar var. Her birini daha sonra mutlaka giyiyor olacağım :))

Zeynep Erdoğan defilesi   

Zeynep'in pilili elbiseleri ve renk kombinleri çok hoştu.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.