BİR HAFTA BOYUNCA NE GİYDİM ?

Selaaaammm TULİSS üyeleri

Bu hafta Moda bölümü altında sizlere yepyeni bir bölüm daha açtım, daha doğrusu sizlerin istekleri doğrultusunda açmak zorunda kaldım: )) Çünkü sizler günlük hayatımda neler giyindiğimi, özellikle kendi tasarladığım kıyafetlerimi merak ettiğinizi, gönderdiğiniz mailler ile belirtiyorsunuz. Sizlerimi kıracağım : )) sırf sizler için, valla 1 hafta boyunca neler giydim çekmek zorunda kaldım : )) Bundan böyle de yapacağız gibi görünüyor. Evet, işte tam istediğiniz gibi '1 hafta boyunca her gün ne giydim ' newsletterı karşısınızda.

Dördüncü kitabım ‘ SİZ HALA DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ? ’un tanıtım fotoğraflarının çekimine giderken. ( Bu arada kitap henüz çıkmadı : )) Maillerinize topluca cevap vermek için, Nisan ayında çıkacak.

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Bebek’teyim. Bebek otelde bir röportaj için bu kıyafeti giydim.

Evet geçen haftaki newsletter’dan hatırladınız bu kıyafetimi : )) MNG defilesine giderken giydiğim kıyafetim. Tuniği kendim yaptım, aynı şekilde jeanimi de.

Tunik yakından : ) 3 renkli kolye Almanya Stuttgart’dan sokaktan : )

MNG defilesinin ertesi sabahı, saat 10.00’da “14 Şubat vitrin projesinin” talihlisine Paris seyahati ödülünü vermek için Cevahir alışveriş merkezinin içindeki YKM mağazasındaydım. Birgün önce giydiğim jeanımı farklı bir şekilde değerlendirdim gördüğünüz gibi. Üzerime şu aralar çok moda olan “boyfriend blazer” içine beyaz atlet ve boynuma somon renginde bir şal. Ve gördüğünüz gibi takı olarak kolyelerim, bileziklerim ve saatim var. Saçlarım bir gün önce defileden kalma yapılı saçlar : ) Sabah tekrar kuaföre gitmemek için : ) Yarım olarak topladım ve dağınık bir şekilde yüzüme düşmesini sağladım. Böylece sabah çok erken olan bu organizasyon için tüm görüntüm çok “yapılı” durmamış oldu.

Yıllardır kuaförüm olan Bahçecik Ulus’tan yeni fönlenmiş düz saçlarımla çıkmak üzereyim : ) Kız arkadaşlarımla, bir kız arkadaşımızın evine yemeğe gidiyorum.

Eşim Memet’in babasının 80. doğumgünü için sadece dördümüz samimi bir yemek yapmak istedik. Ailece çok sevdiğimiz Suadiye’deki Pastaritto’yu tercih ettik. Bağdat Caddesinde Pastaritto’ya yürürken.

Ve işte içerisi, çok sevdiğim Pastaritto : ) Çantam aslında bir makyaj çantası, dolabımdaki kemeri alıp fermuarına taktım böylece Vuptiii uzun saplı bir çanta oldu : ))

Ve Pazartesi akşamüstü sizlere Salı akşamı newsletterı göndermeden önce çekilen son fotoğraf : )) D&R binasına toplantıya girmeden. Yani toplantı kıyafetim. Artık bahar İstanbul’da nihayet yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı, beyaz pantolon giyebildiğime göre : ))

Tamam tamam tamam duydum sizi : )) çıkardım trenchcoat’umu.

Daha önce saçlarımı bu halde hiç görmeyenler ve şaşıranlar için : )) evet saçlarımın doğal hali bu. Yani kıvır kıvır extra kocaman : )) Yani doğal bir ‘Bonus’ um ben : ))) Yıkayıp sokağa çıkınca böyle oluyorum : ))

 

NOT: Geçtiğimiz hafta yolladığım 'Backstage' newsletterında teknik bir hatadan dolayı fotoğraf sıralamasında maalesef bir sorun yaşadık. İçim rahat etmedi : ) yeniden yaptım ve siteye koydum buradan tekrar girip bakabilirsiniz.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...