HERŞEYDEN BİRAZ :)

Sarı, yeşil, lavanta ve mavi renk düzeltici kapatıcılar nasıl kullanılır? Bunları mağazalarda görüp, nedir bunlar acaba veya nasıl kullanılır diye düşünmüşsünüzdür. Şu ana kadar anlatan olmadıysa işlevlerini :) hemen anlatıyorum. Sarı renk, morlukları, çürükleri, yaraları ve koyu göz altı halkalarını gizlemek için. Yeşil renk, burun ve dudak kenarlarında oluşan kızarıklıklar ve kırmızı sivilceniz için. Lavanta rengi çiller ve damarlarınız çok belirginse iyi gelecektir. Artı çok soluk bir cilt rengine sahipseniz, lavanta rengi canlandıracaktır. Bebek mavisini ise kahverengi lekeler için kullanabilirsiniz. Dikkat ederseniz bu ürünün adı renk düzeltici kapatıcı (colour corrector) Sadece kapatıcı değil. Yani önce cildimizdeki renk bozukluklarını düzeltiyor. Önce bu renklerden birini sürüp ardından fondöten, kapatıcı ve pudranızı sürmelisiniz. Hepsinin bir arada olduğu bir palet tercih edin daha pratik.

Tüm bunları ve daha fazlasını yeni çıkan makyaj dvd’imde bulabilirsiniz :)

Yeni sezon açıldı. Shopping durumları, sokaklarda gördüğüm kadarıyla had safhada :))) Eee, bu sezon da çok güzel, yıkılıyor vallahi!

Peki alınıyor alınıyor da, eminim eve gelince şöyle bir durum oluyordur; Şimdi bunları nereye sığdıracağım :)) Size bir gardırop oyunu sunacağım :) Oyunun kuralı; mağazadasınız ve harika bir ceket gördünüz. Bu ceketi almamın karşılığı, dolabımda 6 aydır giymediğim kırmızı ceketimi, birine vermem olacak, diye hemen oracıkta kendinize sözü vereceksiniz. Eve gider gitmez de, hemen o kırmızı ceketinizi dolaptan çıkarıp bir poşete koyun ve ihtiyacı olan birine verin. Böylece hem dolapta yer açılmış olacak, hem de başka birini mutlu etmiş olacaksınız. O an alışverişte ne alıyorsanız, dolabınızdan onun karşılığı bir başkasına gidecek :) oyun bu! Bunu özellikle ayakkabılarınız için sık sık yapın. Çünkü en çok onlara zor yer bulunuyor :) öyle değil mi?

Unutmayın bir başkasının eskisi, bir başkasının yenisi :) Hadi oyun başlasın!

Manikürünüz bozulmak üzere veya bozuldu, ama gitmeye vakit yok. Sizi anında kurtaracak bir çözüm. Gerekli malzemeler; tırnak temizleme fırçası, yağ veya bepanthene. Yağı veya bepantheni tırnak çevrelerinize sürün (bu tırnak yağı da olur, vücut yağı da) ve tırnak fırçası ile tırnaklarınızı ve etlerinizi fırçalayın. Booom!!!! Buyrun size ışıl ışıl tırnaklar ve manikürlüymüş gibi eller!
 

Saçınıza fön çektirmeden önce, kafanızı öne atın, fön ile bu şekilde biraz kurutun ardından fön çektirin. Saçlarınız anında daha gür görünecektir.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.