Bu hafta sizlere birbirinden keyifli üç tane kitap önermek istiyorum.

Çok sevdiğim Brezilya'lı yazar Paulo Coelho'nun kitaplarını her zaman bir çırpıda okurum. Ve hemen yeni bir kitap yazmasını beklerim : ) Tüm kitapları bende vardır. Hem İngilizce hem de Türkçesini okurum : ) sırf onu tekrar tekrar okumak için. Ve bir gün mutlaka tanışmayı umuyorum : )

İşte son kitabı 'Kazanan Yalnızdır'

Milliyet gazetesinde, moda ve trendler hakkındaki yazıları, röportajları, artı Milliyet Cadde'de ünlülerin kıyafetlerine yaptığı yorumları ile bizleri kahkalara boğan, hepimizin severek okuduğu Melis Alphan'ın 'Moda Moda Dedikleri' kitabı, moda hakkında her şeyi bilmek isteyenler için birebir. Türkiye'de yazılmış en iyi moda kitabı diyebilirim.
Gazeteci/televizyoncu ve iyi bir gurme olan Sunay Babahan'ın ikinci yemek kitabı olan 'Dostlar Sofrası' Türkiye'de yapılmış en iyi yemek kitapları arasında yer alıyor. Kitabın içinde her bir yemek fotoğrafı çok özel fotoğraflanmış. Çünkü bir yemek kitabının lezzetli tariflerinin yanısıra, cazip olması için mutlaka çok iyi fotoğrafları olmalı. Ve bu kitapta her ikisi de iyi olunca insanın iştahı kabarıyor : )

 

Bu kitapları okurken size önerim yanınıza bir bardak sıcak çikolata alın : ) çok güzel bir ikili oluşturuyorlar.

Keyifle okumanız dileğiyle...

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.