CENGİZ ABAZOĞLU DEFİLESİ

Geçtiğimiz hafta Cengiz Abazoğlu defilesinden, birbirinden harika elbiselerin fotoğraflarını eminim medyada görmüşsünüzdür.

Ama herşeyden önce bu defilenin çok güzel bir amacı vardı. Polis olmak isteyen kızlarımız yararına yapıldı. Bu projenin ismi 'bir incimiz olsun'.

Siirt Emniyet Müdürlüğü’nün temellerini attığı “Polis Olmak İsteyen Yeni İnciler Arıyoruz” projesi kapsamında düzenlenen Cengiz Abazoğlu defilesinden elde edilen bağışlar ile 85 kız öğrencinin eğitim bedelleri karşılandı. Projeye ismini veren rol modeli ise Saadet Işıl Aksoy’un annesi Birinci Sınıf Emniyet Müdürü, Polis Başmüfettişi “İnci Aksoy”.

Cengiz, ilkbahar yaz koleksiyonunda ağırlıklı olarak elektrik mavileri, nude tonları, fuşya ve turuncuları kullanmıştı. Her bir kıyafet birbirinden güzel :) mutlaka daha sonra üzerimde göreceksiniz :)) Peki bu anlamlı, özel ve güzel defilenin tüm hazırlıklarını izlemeye ne dersiniz?

Size çok özel bir video hazırladım :)

Aşağıdaki linkten provayı, dünyaca ünlü koreografımız Öner Evez defileleri nasıl hazırlıyor? Kuliste saç ve makyaj hazırlıkları ne durumda? Dünyanın en iyi modacıları arasında yer alan Cengiz Abazoğlu defileden sadece 2 dk önce neler dedi?

Hepsi Azzzz Soonraaaa :)

Muhteşem bir defile için hemen tıklayın!

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.