tuliss
tuliss

SİZ HALA DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ ?

Eveeeet, sonunda bitti ve piyasada :) tuliss.com ve tulinsahinfan.com üyeleri her gün mail atıyordunuz bana hadi ne zaman çıkacak diye :)) Tüm D&R ve seçkin kitap evlerinde bulabilirsiniz.
4.kitabım olan 'SİZ HALA DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ? ' geçtiğimiz yaz boyunca yazdım. Sormayın çok ama çok çook sıcaktı : ) ama ne yapalım vardı işte bir deadline’ım. Geçtiğimiz haftaya kadar, yani kitap baskıya girene kadar da yazdan bu yana üzerine çalıştım.
Bazen bilgisayar başında evde, çekimlerde, defilelerde, uçaklarda... Bazen de yayın evine gidip grafikerlerle ve editörlerle birlikte düzeltmeler yaptım. İşte o günlerden sadece biri :) Ama o gün de ne gündü anlatamam. Öğlen saat 13.00- 23.30'a kadar bilgisayar başında çalışmışız hiç farkında olmadan. İşte size backstage görüntüleri.
Evet gördüğünüz gibi boynumdaki fular ile saçlarımı topladım. Eee, siz de çok iyi bilirsiniz biz kadınlar yorulunca hemen saçlarımızı toplarız. Ve benim de saçlarım bol olunca :) kaçınılmaz bir hareket oldu. Yeri gelmişken sizlere bu konuda bir tüyo: İş yerinde çok yorulduysanız, sık sık makyaj tazelemek yerine hemen saçlarınızı sıkı bir at kuyruğu yapın. Bu yüzünüzün anında aydınlanmasına yardımcı olacaktır. At kuyruğu cildinizi hafifçe gereceği için sanki mini bir 'lifting' yaptırmış gibi de duracaksınız :))
Biliyorsunuz ben günde 6 öğün yiyiyorum, 3 ana 3 ara öğün. O gün evden çıkmadan kahvaltımı ve ara öğünümü yemiştim. Ve giderken de çantamda, evde Alman ekmeğinden yaptığım 2 tane sandhviç götürdüm orada yemek için. Sandhviçlerimi belli aralıklarla yedim. Alman ekmekleri bol tahıllı olduğundan oldukça midevi ekmekler ve çok uzun süre tok tutuyor. Ama o gün sadece 4 öğün yemiş oldum çünkü bir baktım ki saat 23.30 olmuş :) gözlerime inanamadım. Ve tabii ki açıkmıştım. Çıkar çıkmaz ilk bulduğum yere girip, yiyecek bir şeyler almalıyım diye düşündüm, çünkü eve yolum oldukça uzundu. Ama o saatte kolay kolay bir şeyler bulunmaz değil mi ? :)) Karşıma ilk çıkan bir hamburger zincirine girdim :) bir burger ve light cola söyledim ve arabada yedim. Tabii ki ben de pizza, hamburger, mantı, makarna, börek.... gibi şeyler yiyorum ama öğle saatlerinde. Herkes görünce ve duyunca genelde şok geçiriyor :) ama şok geçirecek bir durum yok çünkü ben de insanım. Artı günde 2-3 saat spor yapıyorum ve bunları yemeği 'hak ediyorum'. Öğle saatlerinde yediğiniz bir burgerin veya bir mantının hiçbir zararı yoktur. Ama o gün gördüğünüz gibi burgeri gece yiyerek bir istisna oldu : ) Zaten ertesi sabah yine 2-3 saat sporumu yapacaktım.
Yeni kitabımın özelliği insanları belirli diyet kalıplarına sokmak asla değil. Kitap sadece sağlıklı ve mutlu yaşam nasıl uygulanır onun üzerine. Kitabımın ana fikri, herkesin uygulayabileceği ve tüm yaşamları süresince sürdürebileceği en kolay detaylar. Sağlıklı bir hayatın sırlarını yazdım aslında!  Kitap, sadece zayıflamak ya da zayıf kalmak üzerine değil, basit ve uygulanabilir güzellik ve moda tüyoları da içeriyor.

Türkiye genelinde tüm D&R ve seçkin kitap evlerinde.

Kitabımın lansmanı ise 25 Nisan 2009 Cumartesi günü saat 15.00’de Suadiye/İstanbul D&R’da gerçekleştirilecek.

Beklerim !!!! ( Dünyanın heryerinden çok sayıda üyem var, umarım sizlerle diğer imza günlerinde denk geliriz :) )

tülin

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.