S.O.U.L Food

Hepimiz istiyoruz ki en güzel yemekleri yiyelim ve bunlar bize kilo aldırmasın :) sağlıklı beslenmek de nedense birçok kişiye sanki ot, çimen yemek anlamına geliyor. Ama şimdi herşey değişiyor, sağolsun S.O.U.L Food ve onun yaratıcısı Alman aşçı Mark Decker sayesinde :)) Mark, bildiğimiz lazanyayı, hamur yerine kabak kullanarak yapıyor ve tadı çok daha iyi. Kırk yıllık pazı sarmasında , kıyma yerine buğday kullanıyor ve siz hiç birşey fark etmiyorsunuz. O kadar güzel yani. Tek fark ettiğiniz şey daha sağlıklı besleniyor olmanız. Tadları ise tamamen orjinali gibi. Menüdeki tüm tatlılar benim gibi 'küçük bir tatlı canavarına' :) yapılmış sanki. Mark şeker yerine bal tercih ediyor ve yaptığı tiramusu, profiterol... daha da lezzetli hale geliyor.
Mark tıpkı benim gibi sürekli diyet yapılmasına karşı. Hayat sürekli diyet yapılarak geçmez, ama sağlıklı bir yaşam tarzına sonuna kadar inanıyorum diyor. İşte Mark ile buluşmamız bu sepeblerden dolayı. Çünkü DİVAN ekibi, benim de böyle düşündüğümü bildiğinden ve özellikle son kitabım 'SİZ HALA DİYET Mİ YAPIYORSUNUZ?' ile güzel bir ortaklık olacağını düşündüğünden, Mark ile bizi biraraya getirdiler. Son kitabımın kapağını S.O.U.L Food'a özel olarak yeniden tasarladık ve gördüğünüz gibi Mark ile bu güzel pozu verdik. Bu özel kapaklı kitabı, menü hakkında bilgileri ve S.O.U.L Food menüsünü sadece Kalamış Brasserie, Erenköy Divan Pub, Ataşehir Divan Pub, A.Hisarı Life Restaurant ve Divan İstanbul City'de bulabilirsiniz.
 

Mark’ın yaptığı kabak lasanya: 445 kalori, 10.2 gr yağ, 46.3 gr karbonhidrat, 42 gr protein içerirken, Lasanya bolonez (kıymalı): 644 kalori, 36 gr yağ, 52 gr karbohidrat, 28 gr protein içermekte. Rakamlarla farkı siz de görüyorsunuz. Yemekler orjinal tadında ama düşük kalorili. Söyler misiniz tuliss üyeleri bir kadın başka ne ister ? :)))) Uygulamalı görmek için tıklayın...

Soul Food videosu için alternatif Linkler

http://www.izlesene.com/video/unluler-tulin-sahin-soul-food/1110719

http://www.dailymotion.com/video/xa9x52_soul-food_lifestyle

http://www.youtube.com/watch?v=uoDOeNujjec

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.