Tuliss-baslik baslik01 baslik2
makyaj moda spor backstage cevre
by tülin şahin baslik3 baslik4

Alışverişin uğurlu adresi www.n11.com ‘un Sonbahar-Kış Koleksiyonu hazır. Peki sizin parmaklarınız alışveriş için yeterince hızlı mı? :)

Bohem akımın etkisi ve doğadan ilham alan renklerle Sonbahar 2015, alışılmışın dışında sıcacık geçecek. Dönemsel esintilerin ve vintage ruhun sokaklara yansıyacağı yeni sezonda, neon, metalik ve ışıltılı kıyafetlerle Sonbahar'da da güneş gibi parlayacağız. Dantelin ve kadifenin feminen duruşu maskülen takımlara savaş açtı. Payet, kadife ve puantiye modasına dönüş yapılan yeni sezonda, uzun çiçekli elbiseler, pastel tonlardaki trençkotlar, paltolar, floral desenler, siyah beyaz parçalar ve doğadan ilham alan çarpıcı renklerle çarpıcı bir koleksiyon ile çok sevdiğim moda fotoğrafçısı Emre Doğru'nun objektifine birbirinden güzel kombinler içinde pozlar verdim.

Çok beğendim fakat haftasonu gelsin alışverişe çıkayım, çok beğendim fakat iş çıkısı mağazalara yetişir miyim derdi olmadan :) fotoğraflardan beğendiklerini anında alabilmek teknolojinin biz kadınlara sunduğu en büyük faydalarından biri olsa gerek :)

En başta demiştim yeterince hızlı mısınız diye ;)

Sonra her sezon olduğu gibi günlük hayatımda bunları üzerimde gördükçe ama bulamıyorummm, kalmamış N11.com'da :)) demeyin diye şimdiden söylüyorum.

Sizleri sadece fotoğraflarla başbaşa bırakmıyorum. 18 Ekim Pazar günü bu çekimin kamera arkasını Star tv 'Tülin Şahin'le moda 'da yayımlamıştık. Çekimin stylingini yapan Murat Gürsoy, bizlere nasıl kombinlememiz gerektiğinin tüyolarını verirken, makyaj tüyoları Kürşat Akçebe'den, saçların tüyosu ise Nuri Şekerci'den geliyor olacak.

Kaçıranlar eğlenceli videomuza göz atabilirsiniz :))

tulin imza
makyaj moda spor backstage cevre

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.  Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.