Tuliss-baslik
makyaj moda spor backstage cevre
by tülin şahin

Merhaba TULİSS üyeleri ,


İnanıyorum ki hem ülkemiz, hem de çekim ekibinde yer alan tüm ekip arkadaşlarım adına gurur verici bir çekime imza attık ve büyük bir heyecanla hepinizle paylaşmak istiyorum.

Gençliğin markası Juicy Couture dünyanın en büyük ülkelerinden, piyasalarından olan Amerika, Çin, Hindistan, İngiltere ve Türkiye'den 'Global Influencer'lar (global söz sahibi, etkileyici kişiler) seçmişler. Ne mutlu ki bana, Türkiye'den beni seçmişler :)

Juicy Couture - Tulin Sahin

Juicy Couture bu sezon yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. İlk duyurduğu kampanyası ise 'Couture Confessions' (couture itirafları) ve bu kampanyayı da yukarıda anlattığım gibi 'global influencer' ile anlatmayı tercih etmişler.

İngiltere'yi,  V magazine ile birlikte yeni meleklerden Bregje Heinen, Çin'i ünlü aktris Jeannie Chan, Hindistan'ı stilleri ile takip edilen 'it girl' ler Shereen Sikka ve Kayaan Contractor, Amerika'yı  Victoria's Secret'in en yeni melekleri olan Taylor Hill, Romee Strijd, Türkiye'yi ise ben temsil ediyorum.

Çekimin  %100 Türk prodüksiyonu olması ise ayrı gurur verici. Fotoğrafları Zeynel Abidin Ağgül çekti. Makyajımı Ömer Dinç, saçlarımı Akın Ünal (no21İstanbul) yaparken, çekim İstanbul'un en ikonik mekanı olan Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi. Çekim sabah 07:00'de başlayıp gece 01:00'de bitti. Herkes çok yorulmuştu ama hepimiz sonuçlardan çok mutluyduk. Bu çok özel çekimin kamera arkasını ise çok sevdiğim Star tv 'Tülin Şahin'le moda' ekibim gerçekleştirdi ve Juicy Couture herkesin işine ayrı ayrı hayran kaldı.

Gelelim çekimin kurgusuna.
' A day in the life of Turkish supermodel Tülin Şahin'
(Türk süpermodel Tülin Şahin'in bir günü) 
Uyandığım andan itibaren Juicy Couture'ler içinde hayatıma tanıklık ediyoruz. Bu kampanya, fotoğraflar ve videolar olarak şu an dünya çapında Juicy Couture'un tüm mecralarında yayınlanıyor. Umarım sizler de ülkemiz adına gurur verici olan bu çalışmayı beğenirsiniz  :)

Ve video’da rol alan, bizlere bu güzel projede vakitlerini ayıran İrem Hatipoğlu, Burcu Gökdağ, Dicle Calkut, Nur Yanyali, Derin Aydinak ve Sinan Hatipoğlu'na ekip olarak tekrar çok teşekkür ediyoruz.

Sizleri fotoğraflar ve videolar ile başbaşa bırakıyorum :)

Juicy Couture - Tulin Sahin

Turkish supermodel Tulin Sahin shares her #CoutureConfessions during our glamorous trip to Istanbul. From sharing her tips for always being couture-ready to her self-confessed love for Juicy tracksuits, Tulin is a true Juicy girl at heart.

Juicy Couture - Tulin Sahin
Juicy Couture - Tulin Sahin
Juicy Couture - Tulin Sahin
Juicy Couture - Tulin Sahin
Juicy Couture - Tulin Sahin

Head over to the JUICY COUTURE YOUTUBE page to view all the #CoutureConfessions videos. Follow @TULINSAHINOFFICIAL and @JUICYCOUTURE on Instagram behind-the-scenes photos and more. Location: Istanbul, Turkey -- CIRAGAN PALACE KEMPINSKI

Juicy Couture video - Tulin Sahin
makyaj moda spor back 1 environment

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.  Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.