Çok uzun zamandır ' 1 hafta boyunca ne giydim' bültenlerimi gönderemiyordum (sizlerden bu konuda bol bol şikayet mailleri alıyoruz) :)

Uzun zamandır neden göndermediğimin sebebine gelince; Çünkü twitter/tulinsahinfan'da her gün ne giydiğimi görebilirsiniz. En başta Star tv 'de yayınlanan Melek programımızda her gün neler giydiğimi görebiliyorsunuz:))
Tulinsahinfanclub.com'un yaptığı birşey bu. Ben ve ekibim destek veriyoruz. Yani diğer twitter adresleri sahte!

Ama twitter‘a rağmen hala şikayet mailleri alıyoruz :)) Neden
tuliss.com'dan artık 'ne giydim' bültenleri gelmiyor diye.

O yüzden sizlere bu sefer farklı bir 'ne giydim' bülteni hazırladım :)

Biliyorsunuz Şubat 2012’de yeni kitabım 'topmodel nasıl olunur?' çıkmıştı
Kitapla ilgili imza günleri, kitaba özel etkinliklerimiz devam ediyor...
Bakalım neler giymişim imza günlerimizde :)

Suadiye D&R'da basına özel olan tanıtım ve imza gününde bir kaç farklı kıyafet giydim. Çünkü her bir tanıtım ayrı ve özeldi ve aralarında biraz vakit vardı. İşte o gün giydiklerim;
Topshop'tan ışıltılı elbise ve Cesare Pacciotti ayakkabılarım Zara'dan uçuk pembe kabarık elbise, altına Versace for H&M ayakkabılarım Versace for H&M sarı elbisem ve ayakkabılarım Neon sarı kloş eteğim, bebek mavisi blazer ceketim, kısa üst hepsi H&M'den, ayakkabılarım ise Jimmy Choo
İstinye Park'ta yüzü olduğum Silk&Cashmere'de shopping fest kapsamında mağazada imza günü düzenlendi. Bu ipek elbiseyi kendim tasarladım, elbiseme uygun yesil renkteki ojelerim ve renkli taşlardan oluşan yüzüklerim ;) H&M'den
Shopping fest kapsamında Elele dergisi ve Akbatı Avm işbirliğindeki imza günüm için ise Bebe’den bu harika işlemeli elbiseyi ve Jimmy Choo ayakkabıları giydim.
Louis Vuitton'un Suadiye mağazasında kitabıma çok ama çok özel bir etkinlik yapıldı. Özel dekorlar, çiçekler, catering... Hepsi Louis Vuitton özeni ve kalitesindeydi tabii ki :)) İnanılmaz özenilmişti, aylarca hazırlandılar ve doğal olarak ben de çok heyecanlandım.
O gün Louis Vuitton'un bu güzel ipek elbisesini giydim, üzerinde Eiffel kulesinin illüstrasyonu var. Saçlarımı ise esnek bir at kuyruğu yapıp Louis Vuitton birbirinden güzel saç fularlarından birini bağladım. Espadrillerim de Louis Vuitton'un yeni sezonundan ve kıyafetimi çok güzel tamamlayan Louis Vuitton takılar.
Filli boya ile facebook üzerinden yaptığımız yarışmanın ödülü İstinye Park'ta alışveriş ve Armani Cafe'de öğle yemeği idi. Yemek öncesi Armani Cafe'de mini bir imza töreni düzenlemiş olduk :)))
O gün ise, üzerime Topshop'tan marine bir üst giydim, eteğim ise BCBG Max Azria, çantam H&M'den,
ayakkabılarım ise Jimmy Choo

Bu maili düzgün göremiyorsanız  tıklayınız.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.