Tuliss Tuliss / Tuliss /  
Tuliss / Moda Tuliss / Makyaj Tuliss / Bakım Tuliss / Spor Tuliss / Backstage Tuliss / Cevre
Tuliss / Tuliss / Tuliss /
Tuliss / Irina Shayk Geçtiğimiz hafta, şu an dünyanın en önemli süpermodelleri arasında yer alan İrina Shayk İstanbul'daydı.
Yüzü olduğu İtalyan iç giyim markası İntimissimi'nin 'the perfect bra' (kusursuz sütyen) kitabı için Avrupa turnesi yapıyor şu aralar. İlk durağı İstanbul'du.

İntimissimi'nin Nişantaşı mağazasında İrina'yı , Star tv’de yayınlanan 'Melek' programımız için benim 'moda ve güzellik'  bölümümde mağazadan canlı yayın yaparak konuk ettik.
  İrina doğru sütyenin tüm kadınlar için ne kadar önemli olduğunu anlattı. Ve bir kadının mutlaka dolabında çeşit çeşit sütyenleri olması gerektiğini de söyledi. Kendisinin çekmecesinde dantelli, pamuklu, saten... İntimissimi sayesinde her türlü sütyeninin olduğunu da ekledi :)

Moda konusuna gelince, trendleri takip etmem. Ruh halime göre giyinirim. Benim için her zaman önemli olan, giydiğim kıyafetin içinde rahat ediyor olmam.
Tuliss / Irina Shayk  
  Tuliss / Irina Shayk Vee gelelim muhteşem güzelliğine. Bol bol su içiyorum,yeşil çayı elimden düşürmüyorum çünkü yağ yaktırdığına inanıyorum diyor. Sabahları yüzüme yeşil çaylı buz kalıpları gezdiriyorum. Hindistan cevizi yağı sürüyorum ayrıca yüzüme. Hiç kahve içmiyorum. Ama diyet yapmıyorum. Herkes, biz modelleri sadece bir tane elma yiyoruz zannediyor ama işin aslı öyle değil, sen de iyi biliyorsun. Herşeyi yiyorum ve bunun için de tabii ki haftada 4-5 gün spor yapıyorum. Rus sauna’sı vazgeçilmezim. New York'ta bir Rus saunası var oraya gitmeyi seviyorum, bana Rusya'yı hatırlatıyor, diyor güzeller güzeli meslektaşım İrina Shayk :)))  
  Tuliss / Irina Shayk Size bir şey söyleyeyim mi, evet İrina nefes kesecek kadar guzel :)) ama onu asıl güzel yapan ne biliyor musunuz? Hep içten gülümsüyor olması. O kadar kalpten gülümsüyor ki güzelliğine güzellik katıyor :))  
Tuliss Biliyorsunuz programımızda, mutlaka ilk arayana hediyelerimiz oluyor. İrina'da katıldı bu geleneğimize :) ve canlı yayında elindeki geceliği tutup Türkçe “ilk arayana” dedi :))  
  Tuliss / Irina Shayk  
İrina ile canlı yayın sohbetimizi kaçıranlar için video’yu tıklayınız.
   

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.