STİL VE MODA HAKKINDA HERŞEY

Sizlere bu hafta Kanarya adalarından yazıyorum. Yabancı bir moda dergisi için 1 hafta boyunca burada çekimlerde olacağım. Hatırlarsaniz Nisan sonunda yine sizlere Kanarya adalarından yazmıştım . Ve ne ilginçtir ki her ikisi de yeni kitap aşamasında olmuştur :) Tuliss arşivine bakarsaniz 'siz hala diyet mi yapıyorsunuz?' kitabımın basın lansmanını yapıp, direk buraya uçmuştum. Yine buraya gelmeden önce yeni çıkacak kitabım için son çalışmalarımı yaptım. Bir şey var Kanarya Adaları ve kitaplarım arasında herhalde ;)
Eveet, tuliss üyeleri çok yakında 7. kitabım piyasada olacak. Ben de inanamıyorum 7 kitap olduğuna ;) ama oldu işte. Bu kitabım, Moda ve stil hakkında herşeyi, detaylı bir şekilde içeriyor. Aslında taa en başında yazmam gereken konu buydu ama kader kısmet işte ;) sanki kader kitap yazmam için o kadar kilo almamı istemiş ;) Ama hayatta herşeyin bir zamanı var işte. Diyet ve sağlıklı beslenme kitaplarımın zamanı o zamanmış, moda kitabımın ise şimdi.
Moda hakkında ne öğrenmek istiyorsanız, aklınıza ne takılıyorsa fotoğraflarla birlikte bulabilirsiniz. Bu kitabımın kapağını ve boyutunu tıpkı bir dergi gibi hazırladım. Ve bu kitabım benim için çok ama çok özel oldu. Çünkü moda dünyasının önemli isimleri, arka kapakta kitabım hakkında yorumlarını yazdılar. Ferragamo, Hilary Alexander, M.Griffin, Sibel Arna ve Melis Alphan.
Hatırlarsınız Ekim ve Kasım ayı boyunca, Banana Republic için özel olarak yazdığım kitabımı Banana Republic mağazalarında bulabiliyordunuz. Banana Republic için 'limited edition' olarak basılan bu kitabım, sizlerden çok yoğun ilgi görünce 'unlimited edition' olarak ;) sizlere tüm kitapevlerinde sunmaya karar verdim.
Bir iki haftaya kadar kitabım çıkmış olur. Ama kapağını basmadan önce, siz TULİSS üyelerim arasında bir oylama yapmak istedim. Gördüğünüz gibi beş farklı kapağım var, hadi bakalım TULİSS üyeleri sizin favoriniz hangisi ;) oylarınızı bekliyorum. Beğendiğiniz kapağın sol altta bulunan numarasını tuliss@tuliss.com’a mail atabilirsiniz. Sizlerden gelen oylara göre kitabımın kapağını belirleyeceğim.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.