26 Aralık cumartesi günü Cevahir alışveriş merkezinde Flormar'ın kioskunda, keyifli bir makyaj etkinliğine imza attık. Kadınların, genç kızların gelip makyaj hakkında benden her şeyi dinlemesi için güzel bir ortam yaratılmıştı.
Ben o gün bu sezonun çok modası olan siyah bir tayt, aynı şekilde binici çizmeler giymeyi tercih ettim. Üzerime ise fuşya angora kazak (Fuşya rengi çok severim gerek kıyafette gerekse makyajda). Ayrıca fuşya önümüzdeki İlkbahar/Yaz çok çok daha moda olacak. Kazağımın yakası gördüğünüz gibi çok büyük, bu yüzden saçlarımı dağınık bir şekilde toplamayı tercih ettim. Fuşya rengini iyice vurgulamak için gümüş rengi takılar tercih ettim.
Cildime ilk önce Flormar'ın 105 no lu Perfect Coverage fondötenini sürdüm. Ardından göz altlarıma 02 nolu Perfect Coverage kapatıcıyı.
Makyajımı da fuşya rengi kazağıma ve gümüş takılarıma uygun olarak yapmayı tercih ettim. Gözlerime bu yıl çok moda olan metalik renkte farlar sürdüm. Göz kapağıma ve göz pınarlarıma kadar Flormar'ın bu 5'li gümüş rengi paletinden en açık olan silver’i sürdüm. Parlament mavisi, vizon ve siyah renkleri karıştırarak gölgeyi yaptım. Son olarak ise beyaz far ile kaş altlarımı aydınlattım. Bu farların hepsi ışıltılı bu yüzden çok güzel ışık oyunları yaratıyorlar.
Ardından bol bol mascara, eyeliner ve gözlerimin içine siyah kalem çektim. Alt kirpik diplerime, 5'li far paletinden ışıltılı siyah farı sürdüm.
Dudaklarıma ise Flormar'ın muhteşem güzel fuşya rengi rujunu sürdüm (Supershine Lipsticko no 521).

Son olarak yanaklarıma Flormar'ın Terracotta Blush – on no 44 sürerek makyajıma noktayı koydum. Bu allığın içinde aynı zamanda aydınlatıcılar da olduğu için, elmacık kemiklerinizde yine çok hoş ışık oyunları yaratarak yüzünüzün her ortamda ışıl ışıl durmasını sağlayacaktır.

Resimlerin büyük halleri için üzerlerini tıklayınız.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.