KIŞ BAKIMI

Öncellikle 2 haftadır gönderemediğim bültenlerim için özür. Hatırlarsınız en son gönderdiğim bültende AKAY gelinlikleri için New York’a çekime gidiyorum demiştim. Hatta oradan size bültenler göndereceğim diye söz vermiştim ama olmadı. Çünkü ekip olarak bilgisayarlarımızda sorun yaşadık maalesef. Ülkeye bu hafta dönmüş biri olarak hemen tuliss bültenimi yapıyorum (şu an gece saat 03:30). Ama New York çekimleri ve backstage’leri için biraz beklemek durumundasınız :) Birkaç hafta sonra güzel New York’dan muhteşem sonbahar görüntülerini görebileceksiniz.
Eveeet, maalesef kış kapıda :( Saçlar istediğimiz gibi olmaz/durmaz, herkes somurtur, hep kapalı yerlere mahkumuz, yataktan çıkmak istemeyiz, kat kat giyinmek zorundayız, trafik adamı çileden çıkarır… Peki kış aylarını daha enerjik, daha güzel daha keyifli geçirmeye ne dersiniz? Birbirinden çok tüyo var ama bu hafta 2 tanesini sizlerle paylaşacağım. Hadi başlayalım KORKMUYORUZ SENDEN KIŞ !!! :))

KIŞ AYLARINDA MUTLAKA HEP ELDİVEN TAKIN

Aslında yaşımızı ele veren yüzümüz değildir ellerimizdir. Bu yüzden yüzüne işlemler yaptırmış bir kişinin her zaman eline bakarak, gerçek yaşını tahmin edebiliriz : )) Yüzümüze baktığımız kadar ellerimize de bakmalıyız. Hatta daha da fazla bakmalıyız. Çünkü her gün ellerimizi her türlü işlem için kullanıyoruz. Sürekli suya veya çeşitli hava durumlarına maruz kalıyor. Bu yüzden çantanızda her zaman çok iyi bir el kremi bulundurun ve gün içinde sık sık ellerinize sürün. Özellikle kış aylarında ellerinize bol bol krem sürüp dışarı çıkarken de mutlaka eldiven takın. Çünkü soğuk ellerimizi gerçekten çok kötü yıpratıyor. Ellerinizde kırışıklıklar varsa veya sadece kışın elleriniz ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız işte size bir tüyo; El kremini avucunuzun içine sıkın, kremin içine azıcık sedefli toz pudra veya far ekleyin ve ellerinize iyice ovarak sürün. Elleriniz bir anda ışıl ışıl ve bakımlı duracaktır. Manikürünüz geciktiyse de bunu kamufle edecektir, sizi birkaç gün daha kurtaracaktır.

KIŞ AYLARINDA CANLI RENKLER SİZİ DAHA ENERJİK HİSSETTİRECEKTİR.

Karanlık kış geldi diye sizinde öyle bir ruh haline bürünmenize hiç gerek yok : ) tam aksine Yaz’dan kalma bir görüntü sergileyin : ) bu hem size hem de çevrenizdekilere müthiş bir enerji verecektir. Kış aylarında turuncu, sarı, pembe, nar çiçeği gibi canlı renkleri kullanmayı kimse yasaklamadı değil mi? : ) Öyleyse neden kullanmazsınız? Kıyafetlerinizde, aksesuarlarınızda, makyajınızda. Kış ayları mutlaka canlı renkler kullanın farkı sizde göreceksiniz. Örneğin gri blazer ceketinizin üzerine turkuaz bir şal bağladığınızda veya ceketin içine sarı bir kazak giydiğinizde aynaya nasıl gülümsediğinizi fark edeceksiniz. Etrafınızdaki tüm kadınlar sizden kış ayları boyunca ilham alacaktır : )

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.