Renkler modanın vazgeçilmez unsurlarındandır. Yaşam alanlarınızı yılın modasına uygun hale getirmek istiyorsanız Filli Boya AlpinaSilan Nevo kartelasından seçtiğim Tuliss Renkleri tam size göre. Seçtiğim renklerle oluşturulan konseptler ise renk uyumları konusunda en son trendleri yakalamanızı sağlayacak.

Evinizi boyadıktan sonra nasıl görüneceği konusunda endişe ediyorsanız veya hangi rengin sizi tam olarak yansıtacağından emin olamıyorsanız Filli Boya bu konuyu da düşünmüş. "Mimar Benim" uygulaması iPhone, iPad ve Android kullanıcılarına kendi yaşam alanlarının mimarı olma fırsatı sunuyor. Nasıl mı?

Filli Boya’nın Mimar Benim uygulamasını App Store’un http://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id522765978?mt=8 web sitesinden ücretsiz olarak indirerek mimarlığa ilk adımınızı atabilirsiniz.

İsterseniz kendi çektiğiniz fotoğrafları isterseniz de uygulamanın galerisinden seçtiğiniz fotoğrafları isteğe bağlı olarak elle veya otomatik olarak boyayabilirsiniz. Bu uygulama ile çok keyifli vakit geçireceğinizden eminim. Üstelik bu uygulama sayesinde renklendirdiğiniz fotoğraflarınızı ve favori renklerinizi Facebook ve Twitter’da paylaşabilir sevdiklerinize içinizdeki mimarın yaratıcılığını gösterebilirsiniz.

Uygulamanın sürprizleri bununla da bitmiyor. Renk yakalama özelliğiyle beğendiğiniz rengin Filli Boya renk kodunu anında öğrenebilirsiniz.

Birlikte Bahar alışverişine çıkalım mı?

Yaşam alanlarımızı Filli Boya yenilikleriyle kolayca modaya uygun hale getirdikten sonra sıra geldi kendimize. Filli Boya sizi de düşündü.

Hemen Facebook’a girin, facebook.com/filliboya adresinden Filli Boya sayfasını beğenerek takip etmeye başlayın. AlpinaSilan Nevo ile ilgili sorulara cevap verin ve birbirinden renkli ödüller kazanma şansını yakalayın. Yarışma 1 Haziran 2012 tarihine kadar devam ediyor aman kaçırmayın.

Kazanan 3 kişiye 500’er TL değerinde alışveriş çeki hediye ediliyor. Kazanan 3 kişi, alışveriş çeklerini benimle beraber İstinye Park alışveriş merkezinde dilediğince harcayacak.

Alışverişin yorgunluğunu, birlikte öğle yemeği yiyerek atacağımız bu güzel günün sonunda sizlere surpriz birkaç hediyem daha olacak :)

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.