"Pazartesi olunca diyete başlayacağım" devri sona erdi!
 
Hareketsiz geçen kış aylarının ardından fazlalıklardan kurtulmak ve sıcak yaz günlerinde istediğin bikiniyi giymek artık bir hayal değil.
 
Tam tahıllı Nestlé NESFIT, yaklaşan yaz mevsimine formda bir giriş yapmak isteyen herkes için NESFIT 14 Gün Programı'nı sunuyor.
 
Nesfit 14 Gün Programı, günde 2 öğün olmak üzere her gün kahvaltıda ve dilediğiniz bir öğünde tam tahıllı NESFIT, 3. öğünde ise dengeli bir tabak yemenizi öneriyor.
Biliyorsunuz çok yoğun bir iş temposuna sahibim bir de buna stresli metropol yaşantısını ekleyelim. Doğal olarak sağlıklı beslenmek, spor yapmak daha fazla çaba gerektiriyor.
 
Ama NESFIT çeşitlerinin içeriğindeki lif, kalsiyum, demir, folik asit gibi zengin vitamin ve minerallerle, dengeli ama aynı zamanda lezzetli beslenmek mümkün. Artı vücudun ihtiyacı olan enerji ve vitamin ihtiyacını da NESFIT çeşitleri karşılayabiliyor.
NESFİT bu yıl benim desteğimle seni yaza bomba gibi hazırlamakla kalmıyor, ayaklarını da yerden kesmeye hazırlanıyor.
Nestlé NESFIT paketlerindeki şifreyi,
www.nesfit14gun.com 'a girin, IVR, SMS ve e-maillerimle zorlu diyet serüveninizde yanınızda olayım.
Üstelik aynı şifreyle Volkswagen Golf kazanma şansı da sizi bekliyor:))
 
Mod olayı çok önemli ya ;)) hele biz kadınlar için. İşte Nesfit bunu da düşündü. Moduna özel uygulamalar
www.nesfit14gun.com 'da...
 
Dinamik, mutlu ve rahat mod'larından hissettiğin bir modu seçebilir, günlük moduna uygun NESFIT ürünleriyle hazırlanacak özel tarifler ve yine günlük moduna göre NESFIT 14 gün Programı'nı destekleyecek sana özel hazırladığım egzersiz videolarına da ulaşabilirsin...

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.