Öncellikle 16 Mayıs pazar sabah saat 10:00’da gerçekleşen ilk 'Tülin ie UNO denge light' yürüyüşüne katılanlarınız için teşekkür ederim. Hep beraber çok keyifli bir pazar sabahı geçirdik :))
Kaçırdım diye mail atanlar icin 2. ve sonuncu kez olmak üzere 23 Mayıs pazar sabah saat 10:00'da Erenköy'de buluşup Bostancı'ya kadar yürüyoruz. Yine sonunda kahvaltımız ve taze sıkılmış portakal sularımız hazır bizi bekliyor olacak. Ve 'Siz hala diyet mi yapiyorsunuz? ' isimli kitabımı sizlere hediye ediyor olacağım. Geçen sefer buluşma noktamız olan Marmara Yelken'in 200 metre ilerisinde buluşuyoruz bu sefer. Pazar günü saat 10:00'da görüşmek üzere.

Hatırlarsınız Mart ayında, seyahat bültenimin sonunda, meslekdaşım Anja Rubik'in dergi lansmanından bir fotoğraf koymuştum ve bu fotoğrafların devamı sürpriz bir projede karşınızda olacak diye yazmıştım. Tadaaaaaa!!!! Aynalı bonus kart üyelerine hazırladığım 'Madame Bonus' e-dergi karşınızda!!! Aranızda aynalı bonus kartı olanlar varsa şanslısınız çünkü 'Madame Bonus'un sunacağı birbirinden ilginç sürprizler, hediyeler ve etkinliklerden faydalanabileceksiniz. Henüz bu kartınız yoksa veya başka kart kullanıyorsanız, hemen alın veya değiştirin çünkü her güzel kadının bir 'aynalı bonus kartı' olmalı :)) Sonra, Tülin biz kaçırdık etkinlikleri, sürprizleri falan yok :)))) Buyrun sizlere ilk sayının linki. Keyifli okumalar diliyorum... 

 http://www.bonus.com.tr/newsletter/MadameBonus/2010/mayis/aynali.html

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.