Hatırlarsınız geçen haftaki e-bültenimde, yoğunluğumu anlatmış ve bunların arasında, yeni bir kitap yazdığımı da söylemiştim. Ama kitabın konusu sürpriz demiştim :) Sürprizi açıklıyorum!!! Çok uzun süredir aklımda böyle bir kitap yazmak vardı, nihayet bu yaz yazabildim (yine tatil yoktu ama olsun :) Ve siz de, benden uzun süredir zaten bekliyordunuz :) bu kitabı!!! Ama bu kitabın hikayesi biraz farklı. Kısaca anlatmak istiyorum sizlere.
Herşey Mayıs ayında yıllardır beraber çalıştığım BANANA REPUBLIC'in beni araması ile başladı. Bu sonbahar/kış, benimle birlikte bir takım etkinlikler yapmak istediklerini belirttiler. Ve fikir alışverişi için beni merkez ofislerine beklediklerini söylediler. Çok sevdiğim BANANA REPUBLIC ekibi ile toplantımız oldukça verimli geçti :) BANANA REPUBLIC ekibi etkinliklerde mutlaka kitaplarımın olmasını belirttiğinde, ben de neden size yeni bir kitap yazmıyorum :) zaten düşünüyorum dedim! Ve işte herşey aynen böyle gelişti ve hayata geçti. Gecemi gündüzüme katarak yazdım bu kitabımı. Sabah 05.00 lere kadar :) Sizlere moda ve stil hakkında mümkün olduğunca herşeyi yazmaya çalıştım :) 'TÜLİN'DEN STİL VE MODA HAKKINDA HER ŞEY' isimli kitabım, BANANA REPUBLIC'lerde belirli bir miktarda alışveriş yaptığınızda HEDİYE olarak size verilecektir!!!!
Ama toplantıdan sadece kitap çıktığını düşünmediniz herhalde değil mi? :))) Kitabımın yanısıra BANANA REPUBLIC mağazalarında, sizlerle bir araya geleceğim. Saat 14-16 arası 3 Ekim Kanyon, 10 Ekim Bakırköy Capacity, 17 Ekim'de ise İzmir Agora mağazalarında olacağım. Peki yanımda kimler mi var? InStyle dergisinin stil editorleri. Hep beraber sizlere stil tüyoları vermek için oradayız. Eee, daha ne olsun? Öyle değil mi? Bundan daha iyisi ne olabilir? Aaaaa, sanırım buldum, 3 tane TULİSS üyesi, BANANA REPUBLIC'ten bir takım hediyeler kazanabilir :)))))))) Ve kazanan sen olursan, senin için mağazada özel hazırlıklar yapmış bekliyor olacağız! Sadece aşağıdaki soruları cevaplamanız gerekiyor. Soru numaralarıyla doğru şıkları, yaş, beden ve şehir bilgileriniz ile tuliss@tuliss.com'a gönderin. Mağazalarda görüşmek üzere kızlaaar!!! :)))) Aaaa, pardon unutmadan kitabımda erkeklere özel giyim sırları da var. Eşinizi, sevgilinizi, babanızı, kardeşinizi, abinizi de getirebilirsiniz :))

1. BANANA REPUBLIC'in ofis hayatını sosyal hayat ile birleştiren, kaliteli kumaşlardan üretilmiş şık ve dikkat çekici alt markası hangisidir?

a. Monogram Koleksiyonu

b. Heritage Koleksiyonu

c. Chino Koleksiyonu

d. Polo Koleksiyonu

2. BANANA REPUBLIC'in erkek Polo t-shirtlerinde ne logosu bulunur?

a. Fil

b. Zürafa

c. Kaplumbağa

d. Kedi

3. 2009 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda mağaza vitrinleri ve mağaza içlerinde hangi konsept işlenmiştir?

a. Sinema

b. Müzik

c. Spor

d. Dans

4. BANANA REPUBLIC bayan ayakkabılarında, Amerikan bedeni olan 7,5 kaç numaraya denk gelir?

a. 37

b. 37,5

c. 38

d. 38,5

5. Erkek giyimde "Straight Fit" olarak bilinen chino pantolonun ismi nedir?

a. Gavin Chino

b. Easy Chino

c. Loose Chino

d. Authentic Chino

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Bu sayfayı arkadaşınıza/yakınlarınıza önerin ...

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...  mail listesinden çıkış

Daha önceki newsletter'lara ulaşmak için tıklayınız.