HAPPY VALENTINE’S DAY

Bu hafta heryer kıpkırmızı olacak. Nereye gitsek kalpler, güller, öpücükler, romantik şarkılar karşımıza çıkacak. Seviyorsanız, seviliyorsanız ve aşıksanız tüm bunlar size sevimli gelecek ama aksi durum varsa : ))  biraz sinir bozucu olabilir : ))  kabul ediyorum.

Biz 14 Şubat 2003'de nişanlanmıştık.

Mutlaka fark etmişsinizdir, tuliss.com'un ana sayfasını özel günler ve mevsim değişikliklerinde biz de değiştiriyoruz. Daha doğrusu silüetler kalıyor, sadece arka fona eklemeler yapıyoruz. Newsletterların dışında arasıra göz atmayı ihmal etmeyin :)  14 Şubat haftasına özel olarak kalpler yerleştirdik.

Eveet, gelelim 14 Şubat Cumartesi neler yapabilirsiniz, alabilirsiniz ve nerelere gidebilirsiniz.

Nerelere gidebilirsiniz ...

Kız Kulesi Restaurant’ta güzel boğaz manzarasıyla romantik bir yemek yiyebilirsiniz.

www.kizkulesi.com.tr

Çırağan Sarayı : Sevgililer gününün sabahında muhteşem bir Boğaz manzarasına karşı uyanmak istiyorsanız  Çırağan’ın üç ayrı Sevgililer Günü Paketleri’nden biri emrinizde.

www.kempinski-istanbul.com

Ritz Carlton : Çintemani Restaurant’ta yemek yiyip, Laveda SPA’nın birbirinden hoş ve özel masaj paketleriyle bu yıl Sevgililer Günü’nü unutulmaz hale getirebilirsiniz.

www.ritzcarlton.com

Sunset Ulus : İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip mekanda yemeğin sonunda sevgililer gününe özel süpriz hediye veriliyor. 19.30 ve 21.30 seating.

www.sunsetgrillbar.com

Dinette : Bağdat caddesinde bulunan bu özel mekanda, romantik bir akşam yemeğinin ardından sevgililer gününe özel programıyla geceye devam edebilirsiniz.

www.dinette.com.tr

Yalın konseri : 14 Şubat akşamı 20:00’de Ortaköy meydanında, sevgilinizle, benim de çok sevdiğim ve  konserlerini kaçırmadığım Yalın’ın romantik şarkılarına eşlik edebilirsiniz.

 

 

 

Güzel müzik çalan biryerlere gidin. Jazz çalan biryerde saatlerce dans edin.

HAPPY VALENTINE’S DAY

Ona neler alabilirsiniz ...

 

Ona özel bir kupa yaptırın. Üzerine ise, sizin öpücük yolladığınız bir fotoğrafınız olabilir. Bu kupayı her sabah evde veya ofiste çay/kahve içerken kullanabilir ve böylece hep sizi hatırlar. Onun herhangi bir kıyafetinin içine, marka etiketi gibi, siz kendi ellerinizle özel bir etiket hazırlayın. Üzerine ise istediklerinizi yazın ve kıyafetin içine görünebilecek biryere dikin. Gördüğünde, inanın bana inanılmaz şaşıracaktır : )) Beraber çekilmiş olan fotoğraflarınızdan bir takvim de bastırabilirsiniz.

MOJ ( Male Objects of Joy) ‘dan kol düğmesi

Swatch saat

Burberry çanta

Peki kendinize neler alınsın istersiniz ? : )

 

 

Louis Vuitton anahtarlık ve ayakkabı

Burberry çanta ve cüzdan

Misaki’nin bu pembe siyah kolleksiyonuna bayıldım.Zaten bu yaz da pembe ve siyah oldukça revaçta olacak. Hemen edinin.

www.sochic.com.tr

Kozmetik mağazalarının bu güne özel olarak hazırladıkları sepetler veya bir markanın limited edition parfümü.

Nur Toktay iyi bir makyöz olması ile birlikte son yıllarda merak saldığı saç aksesuarlarında harikalar yaratıyor. Herbir üründen sadece bir tane yapıyor. Bu sezon çok ama çok moda saç aksesuarları. Listenizde o gün takmak için güzel bir kırmızı olsun.

http://www.nurtoktay.com

 

 

Neler yapabilirsiniz ...

 

YKM Şişli vitrini aşk ile yanıyor. Newsletter'ı okuduğunuz an hemen www.askindanyaniyorum.com 'u tıklayın ve mesajınızı sevdiğinize gönderin.

Bu özel gün için önceden hazırlık yapabilirsiniz. Acarkent'te bulunan La Bonte güzellik merkezi benim favorilerimden. Sevgilinizin karşısına o gün bir inci gibi ışıldamaya ne dersiniz? La bonte de yaptıracağınız inci bakımı 110 dk sürüyor.Mutlaka tırnaklarınıza kırmızı ojeler  sürdüreceğinizi tahmin ettiğim için : ))  inci bakımının ardından La Bonte'de inanılmaz rahatlatıcı olan elleri ve ayakları pamuk gibi yapan süt ve kahveli bakımı yaptırmadan da çıkmayın. Elleriniz ve ojeleriniz daha bir farklı duracaktır. Yumuşacık olan ellerinizi sevgiliniz tuttuğunda : )) size neden aşık olduğunu bir kez daha anlayacak : ))    www.labontebeaute.com.tr

HAPPY VALENTINE’S DAY

Neler giyebilirsiniz ...

Bu kırmızı paltoyu çok sevdim. Siyah opak çorap ve bu siyah Burberry ayakkabı ile muhteşem duracaktır. Havalar yağmurlu gidiyor bu aralar ve bu sezon şemsiyeler de modaya uydu.Ne olur ne olmaz böyle güzel bir şemsiyeyi yanınızda bulundurun.

Böyle kırmızı sade bir elbiseyi, yine kırmızı bir çanta ile kombinleyip çok şık olabilirsiniz.

Resim ve yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Ancak tuliss.com kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Mail listesinden çıkmak için tıklayınız...